English

Atlasglobal Unlimited ile Sınırsız Uçuş Keyfi

Atlasglobal Unlimited Giriş


Lütfen giriş bilgilerinizi kontrol ediniz.

Atlasglobal Unlimited Giriş


Lütfen giriş bilgilerinizi kontrol ediniz.

Kampanya Kuralları:

 • Kampanya satış tarihi 15 Ekim 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında, kampanya uçuş tarihleri ise 5 Kasım 2018 – 31 Mart 2019 tarihleri arasındadır.
 • Kampanyada yalnızca “Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı” paket tipi mevcuttur. Kıbrıs uçuşlarımız yurt dışı paketi kapsamındadır.
 • “Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı” paketi almış olan yolcularımız, yurt dışı seferlerimiz ve yurt içi bağlantılı yurt dışı seferlerimizde sınırsız uçabilirler.
 • Satın alınan paket kapsamında uçuş adedi kısıtlaması bulunmamaktadır
 • Kampanya sadece yetişkin (13 yaşından gün almış) yolcularımızı kapsamaktadır. Söz konusu paketlerden çocuk yolcular faydalanamaz. Bebekli yolcularımızın bebekleri için ayrıca paket almaları gerekmemektedir.
 • Paket satın alan yolcularımız, bebekleri için sadece hava alanı vergisi ödeyerek biletleme yapabilirler.
 • Kampanya Atlasglobal’in icra ettiği tüm tarifeli uçuşlarda geçerlidir.
 • Yabancı havayolları tarafından icra edilen ortak uçuşlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya, ortak uçuşlarımızdan sadece Air France’ın operasyonunu yaptığı İstanbul- Paris- İstanbul uçuşlarında geçerlidir.
 • Satın alınan paket, isme özel olup sadece TCKN veya pasaport bilgilerini vermiş olan kişi tarafından kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılım yurt dışı paket için 5.000 adet ile sınırlıdır.
 • Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir. Hizmet bedeli satış kanalı bazında farklılık gösterebilmektedir. Kampanya dahilinde web sitesi, mobil uygulamalar, mobil/tablet site ve çağrı merkezi üzerinden yapılan biletlemelerde hizmet bedeli ödenmez.
 • Kampanyaya katılım yapan yolcularımızın seyahatleri öncesinde ilgili uçuş için biletleme yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında alınan biletler sadece kampanya süresi içerisinde kullanılabilir. Bu biletlerin kampanya süresi dışındaki bir uçuş ile değiştirilmesi mümkün değildir.
 • Satın alınmış olan paket kapsamında ücretsiz değişiklik hakkı tanınır.
 • İstenilen uçuşta Business Class’da yer olmaması durumunda yolcumuz isterse o uçuşu Atlasglobal Ekonomiplus’da gerçekleştirebilir. Bu durumda Atlasglobal EkonomiPlus bilet kuralları ve hakları geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında düzenlenen bilet iptallerinde, sadece alan vergileri iade edilir.
 • Aynı anda iki farklı indirim veya kampanya birleştirilemez.
 • Operasyonel nedenlerden dolayı bazı uçuşlarımız sadece Ekonomi Sınıf olan uçaklar ile icra edilmektedir. Bu uçaklarımızda Atlasglobal Unlimited paketinden yararlanan yolcularımızdan Atlasglobal EkonomiPlus vergi ve harçları tahsil edilmektedir.
 • Atlasglobal Unlimited paketi ile yapılan uçuşlardan mil kazanılmamaktadır.
 • Hat kapandığı için paketin iptal edilmek istenmesi durumunda, paket kapsamında sadece o hatta kullanım gerçekleştirilmiş ise paketin iadesi gerçekleştirilir. Paket kapsamında birden fazla uçuş noktasında kullanım olması durumunda iade yapılamaz. Satın alınan paket kapsamında ilgili hattın en düşük business ücreti (W sınıf) ile o tarihe kadar yapılan toplam uçuş sayısı çarpılarak paket ücretinden düşülür, kalan tutar yolcuya iade edilir.
 • Satın alınan pakete ait hiç uçuş gerçekleşmemiş olması koşuluyla 14 (on dört) güne kadar iade hakkı bulunmaktadır.
 • Atlasglobal kampanya kurallarında ve tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

- Kampanya satış tarihi: 15 Ekim 2018 – 30 Kasım 2018
- Kampanya uçuş tarihi: 5 Kasım 2018 – 31 Mart 2019

- Kampanya kapsamında Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı olmak üzere tek bir paket tipi mevcuttur.

- İndirimli satış paketi 300 adet ile sınırlıdır.
- İndirim alışveriş anında otomatik olarak uygulanacaktır.
- %5 indirim yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarında geçerlidir.
- İndirimin geçerli olabilmesi için işlemin İş Bankası POS’u üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
- İndirimden ve taksit fırsatından faydalanmak için ödemenin tek işlem olarak ve tek kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
- Paket kapsamında alınacak biletlerden ve kampanya haklarından İş Bankası sorumlu değildir.
- T.İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı” paketi tüm yurt dışı hatlarımızda ve yurt dışı bağlantılı iç hat seferlerimizde geçerlidir. Satın alınan paket kapsamında parkur veya uçuş adedi kısıtlaması bulunmamaktadır. Atlasglobal uçuş haritasını görüntülemek için tıklayınız.
*Kampanya haritada “ortak uçuş” olarak belirtilen noktalarda geçerli değildir.

- Hayır. Yabancı havayolları tarafından icra edilen ortak uçuşlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya ortak uçuşlarımızdan sadece Air France’ın operasyonunu yaptığı İstanbul- Paris- İstanbul uçuşlarında geçerli olacaktır.

- Evet. Kıbrıs uçuşlarımız yurt dışı paketinde yer almaktadır.

- Kampanya sadece yetişkin (13 yaşından gün almış) yolcularımız için satın alınabilir. Söz konusu paketlerden çocuk yolcular faydalanamaz. Bebekli yolcularımızın bebekleri için ayrıca paket almaları gerekmemektedir. Yolcularımız bebekleri için sadece hava alanı vergisi ödeyerek biletleme yapabilirler.

- Satın alınan paket, isme özel olup sadece TCKN veya pasaport bilgilerini vermiş olan kişi tarafından kullanılabilir. Verilen kimlik numarası/pasaport numarası ve ismin uçuş sırasındaki bilgi ile uyuşması gerekmektedir.

- Paketimiz kişiye özel olup devredilememektedir.

- Başkası için paket satın alımı yapabilirsiniz. Bu durumda satın alım aşamasında yolcu bilgileri alanına paketi kullanacak kişinin, ödeme alanına ise paketi satın alan kişinin bilgileri yazılmalıdır.

- İletişim bilgileriniz dışındaki bilgilerinizde değişiklik yapılamaz.

- Kampanya paketi atlasglb.com web sitemizden, mobil sitemiz ve uygullamamızdan, 0850 222 00 00 çağrı merkezimizden ve Atlasglobal direkt satış kanallarını kullanan yetkili satış acentelerinden satın alınabilir.

- Kampanya kapsamında yapılacak paket satışı 5.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

- Yurt dışı paketinde KDV uygulanmamaktadır.

- Kampanyaya katılım yapan yolcularımızın seyahatleri öncesinde ilgili uçuş satışa kapanmadan ve uçaktaki son müsait koltuk dolmadan biletleme yapmaları gerekmektedir.

- Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir. Hizmet bedeli ise satış kanalı bazında farklılık gösterebilmektedir.

- Her uçuşun vergileri farklılık gösterebilir. Biletleme sırasında tahsil edilecek harç bilgisi için tıklayınız.

- Kampanya dahilinde web sitesi, mobil uygulamalar, mobil/tablet site ve çağrı merkezi üzerinden yapılan biletlemelerde hizmet bedeli ödenmez.

- Evet, dilerseniz her gün uçabilirsiniz.

- Evet. Bebekli yolcularımızın biletlemeleri sadece çağrı merkezi ve acenteler üzerinden yapılabilmektedir.

- Business Class’da yer olmaması durumunda uçuşta müsaitlik varsa dilerseniz EkonomiPlus’da seyahat edebilirsiniz. EkonomiPlus’ta gerçekleştireceğiniz uçuşlarımızda EkonomiPlus kuralları geçerli olacaktır.

- Bu uçuşlarınızda EkonomiPlus kuralları geçerlidir. Business Class ve EkonomiPlus’da geçerli olan ücretsiz bagaj hakkı bilgisi için tıklayınız.

- Kampanya kapsamında alınan biletlerde kampanya uçuş dönemi içinde olmak koşuluyla ücretsiz olarak değişiklik yapabilirler.

- Kampanya kapsamında düzenlenen bilet iptallerinde, sadece havalimanı vergileri iade edilir.

- Kampanya kapsamında alınan biletler açığa alınamamaktadır.

- İki farklı indirim ya da kampanya birleştirilemez.

- Satın alınan pakete ait hiç uçuş gerçekleşmemiş olması koşuluyla 14 güne kadar iade hakkı bulunmaktadır.

- Hat kapandığı için paketin iptal edilmek istenmesi durumunda, paket kapsamında sadece o hatta kullanım gerçekleştirilmiş ise paketin iadesi gerçekleştirilir. Paket kapsamında kapatılan hattın dışında bir uçuş noktasında kullanım olması durumunda iade yapılamaz. Satın alınan paket kapsamında ilgili hattın en düşük Business ücreti (W sınıf) ile o tarihe kadar yapılan toplam uçuş sayısı çarpılarak paket ücretinden düşülür, kalan tutar yolcuya iade edilir.

- atlasglb.com web sitemizden, mobil sitemiz ve uygulamamızdan, 0850 222 00 00 çağrı merkezimizden satın alınacak paketlerde ve paket dahilinde yapılacak biletlemelerde 3D Secure seçeneği ile ödeme yapılabilir. Atlasglobal direkt satış kanallarını kullanan yetkili satış acentelerinde ise nakit veya 3D Secure seçeneği ile ödeme yapılabilir. Kullandığınız kredi kartınızın Atlasglobal’de sunduğu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit seçenekleri için tıklayınız.

Yurt dışı hatlarımızda 30 kg, Kuveyt hattımızda 40 kg bagaj hakkı uygulanmaktadır.

- Evet, ücretsiz olarak online Check-in yapabilirsiniz.

0850 222 00 00