UÇUŞ ARA

Atlasglobal’le hayallere uçmak gidiş-dönüş 99 dolar’dan başlıyor

Atlasglobal’le hayallere uçmak gidiş-dönüş 99 dolar’dan başlıyor

“Hayallerin üstünde bir dünya” sloganıyla uçan Atlasglobal Havayolları, yeni kampanyası ile yurtdışı seyahati düşleyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor. 

Atlasglobal’den 1 Mart’a kadar bilet alanlar, 29 Ekim 2016 tarihine kadar gidiş-dönüş 99  dolardan başlayan fiyatlarla hayal ettikleri şehre uçabilecek. 

Farklı hizmet anlayışı ve genişleyen destinasyon ağıyla öne çıkan Atlasglobal Havayolları, avantajlı yurtdışı fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Atlasglobal’in yeni kampanyası kapsamında 1 Mart’a kadar bilet satın alan seyahat tutkunları, 29 Ekim tarihine kadar İstanbul’dan çok özel fiyatlarla yurtdışına uçma fırsatı yakalıyor. Atlasglobal’in, Beyrut’tan Stockholm’e, Amsterdam’dan Sharjah(Dubai)’a geniş bir haritayı kapsayan bu kampanyasıyla yolcuların göremediği ülke kalmayacak.

Yolcularına konforlu uçuş deneyimi sunma hedefiyle yola devam eden Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan ve mobil uygulamalarından satışa sunduğu kampanyayla gidiş ve dönüş Ukrayna ve Gürcistan’a 99 Ortadoğu ve Avrupa’ya 149 dolardan başlayan fiyatlarla dünyayı keşfetmek mümkün.    

Atlasglobal’in kampanya kapsamındaki uçuş noktaları arasında Stockholm, Zürih, Beyrut, Doha, Sharjah(Dubai), Paris, Amsterdam, Düsseldorf, Londra, Lviv, Kharkiv, Zaporijya, Tiflis, Kuveyt,, Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Tahran ve Bişkek bulunuyor.

Kampanyalı yurtdışı uçuşlarda EkonomiPlus konforu ve Business Class ayrıcalığı 

Atlasglobal’in İstanbul çıkışlı yurtdışı uçuşlarında EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin içerikli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor. Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor.

İstanbul çıkışlı yurtdışı uçuşlarda Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor. 

Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar

Atlasglobal, kampanya kapsamında da yolcularını 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.
Atlasglobal’in kampanyalı yurtdışı biletleri www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

Tüm Haberler için tıklayın...

0850 222 00 00